Z życia szkoły

OBIADY – 2.11.2023

OD 02.11.2023 ROZPOCZYNAMY WYDAWANIE OBIADÓW .DZIECI KTÓRYCH RODZICE  ZŁOŻYLI DEKLARACJE ZAPRASZAMY NA OBIADY.BARDZO PROSZĘ BY NIE PRZELEWAĆ PIENIĄŻKÓW NA DOTYCHCZASOWY NUMER KONTA KAŻDY Z RODZICÓW BĘDZIE MIAŁ INDYWIDUALNY NUMER  KONTA KTÓRY BĘDZIE WIDOCZNY W MOBIL PORTALU LUB PODANY PRZEZ INTENDENTKĘ. LOGIN I HASŁO DO MOBIL PORTALU PRZYJDZIE NA E MAILA PODANEGO W DEKLARACJI PRZEZ RODZICA. […]

OD 02.11.2023 ROZPOCZYNAMY WYDAWANIE OBIADÓW .DZIECI KTÓRYCH RODZICE  ZŁOŻYLI DEKLARACJE ZAPRASZAMY NA OBIADY.BARDZO PROSZĘ BY NIE PRZELEWAĆ PIENIĄŻKÓW NA DOTYCHCZASOWY NUMER KONTA KAŻDY Z RODZICÓW BĘDZIE MIAŁ INDYWIDUALNY NUMER  KONTA KTÓRY BĘDZIE WIDOCZNY W MOBIL PORTALU LUB PODANY PRZEZ INTENDENTKĘ.

LOGIN I HASŁO DO MOBIL PORTALU PRZYJDZIE NA E MAILA PODANEGO W DEKLARACJI PRZEZ RODZICA.

Jadłospis 02-03.11.2023 – pobierz

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności