Multimedia

Pasowanie na ucznia

Nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w uroczystym Pasowaniu na Ucznia, na które przybyli zaproszeni goście pan Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic, pani Dorota Leszczyńska – dyrektor MZO oraz rodzice i dziadkowie pierwszoklasistów. Młodzi artyści chętnie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne, złożyli przysięgę oraz zostali mianowani uczniami naszej szkoły. Dzieci otrzymały również pamiątkowe dyplomy i […]

Nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w uroczystym Pasowaniu na Ucznia, na które przybyli zaproszeni goście pan Daniel Beger – Prezydent Świętochłowic, pani Dorota Leszczyńska – dyrektor MZO oraz rodzice i dziadkowie pierwszoklasistów. Młodzi artyści chętnie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne, złożyli przysięgę oraz zostali mianowani uczniami naszej szkoły. Dzieci otrzymały również pamiątkowe dyplomy i były zaproszone na poczęstunek. W trakcie uroczystości pan Prezydent Daniel Beger odebrał zaszczytny tytuł: “Przyjaciela Szkoły Podstawowej nr 4” oraz otrzymał podziękowania za współpracę, która wpływa na pozytywny wizerunek “Czwórki” oraz jej rozwój. Dziękujemy ❤
Pierwszakom życzymy ciekawych lekcji, wesołych kolegów i koleżanek oraz rozwijania swoich zainteresowań i zdolności. Cieszymy się, że jesteście z nami. ❤