Promowane

Wyniki konkursu – Moja Szkoła w Minecraft

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 w Świętochłowicach z przyjemnością informuje, że Międzyszkolny konkurs Moja szkoła w Minecraft został rozstrzygnięty. Jury w składzie: Zastępca Prezydenta Miasta Świętochłowice – p. Sławomir Pośpiech, Dyrektor MZO – p. Dorota Leszczyńska, Dyrektor SP4 oraz 3 nauczycieli informatyki, wytypowało zwycięzców: 1 miejsce – Vanessa Strzałkowska (SP17) 2 miejsce – Piotr Szędzielorz, […]

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 w Świętochłowicach z przyjemnością informuje, że Międzyszkolny konkurs Moja szkoła w Minecraft został rozstrzygnięty. Jury w składzie: Zastępca Prezydenta Miasta Świętochłowice – p. Sławomir Pośpiech, Dyrektor MZO – p. Dorota Leszczyńska, Dyrektor SP4 oraz 3 nauczycieli informatyki, wytypowało zwycięzców:

1 miejsce – Vanessa Strzałkowska (SP17)
2 miejsce – Piotr Szędzielorz, Mikołaj Kania, Bartosz Szweda (SP8)
3 miejsce – Igor Marczuk, Krzysztof Kotlorz, Adam Koloch (SP17)

Ponieważ uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą kreatywnością, na wyróżnienie zasługują prace: Dawida Bigosińskiego (SP2) oraz Daniela Kłopota (SP4).
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Nagrody zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 27 kwietnia 2023 r. w Centrum Kultury Śląskiej. (oficjalne zaproszenia zostaną przesłane w późniejszym terminie).

Najnowsze aktualności

Wszystkie aktualności